logologo

Актуально

Детальніше...Сьогодні Центр святкує уродини :) 

Детальніше...15 травня у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться відкриття виставки «Археологія автострад. Розкопки під час масштабного будівництва доріг біля Кракова». Початок о 14.00.

Детальніше...Археологічна спадщина, як і дорожня інфраструктура, є вагомим надбанням нашої цивілізації. У давнину поселення виникали поруч з річками, які слугували людям і сировинною базою, і комунікацією, згодом вони поставали вздовж наземних шляхів, які з’єднували їх наче намистини.

Детальніше...Шановні друзі та колеги! Усіх, хто цими днями у Польщі, запрошуємо на відкриття нашої виставки "Врятовані скарби підземного Львова" в Археологічному музеї Біскупіна. Біскупін стане шостим та останнім містом на шляху мандрівки виставки Польщею. Цього року виставка повертається в Україну. 

Детальніше...Колектив Рятівної археологічної служби щиро вітає зі світлим святом Воскресіння Господнього!

Детальніше...Що було на місці Львова ще до Львова? Як виглядало середньовічне місто? Що ми сьогодні знаємо про два замки, які існували тут ще за княжих часів?

Детальніше...Колонка директора "Рятівної археологічної служби" Олега Осаульчука в виданні "Український тиждень"

Детальніше...2 березня у Національному художньому музеї України відбудеться круглий стіл «АРХЕОЛОГІЯ VS ДОРОГИ. НА ПЕРЕХРЕСТІ ІНТЕРЕСІВ». Початок реєстрації о 15.00.