stari mury23 серпня 2013 року у галереї «Гердан» відкрили виставку «Старі мури». Вона презентувала результати першого у Львові мистецького пленеру, проведеного на місцях археологічних розкопок.

Наприкінці липня 2013 року протягом тижня п'ятеро львівських художників - Леся Квик, Оксана Андрущенко, Галина Дудар, Тарас Бенях та Володимир Богуславський - створювали свої асоціативні полотна на тему дослідження історії Львова. Свій погляд крізь лінзу об’єктива на міську історію та археологічні розкопки запропонували також фотографи Віталій Грабар та Роман Шишак. Окрім цього, на виставці представили графіку Сергія Орловського, який вже тривалий час бере участь в археологічних дослідженнях. 

"Нам було дуже цікаво побачити свіжий мистецький погляд на археологію. Адже часто археологи не мають часу та можливості по-іншому подивитись на свою роботу. Ми дуже раді, що саме ці митці зголосились відтворити своє бачення, відчуття та розуміння дослідження львівської історії", - зазначив під час відкриття Олег Осаульчук, директор НДЦ «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України. 

"Мені приємно, що знайшлись люди, які мали бажання щось робити і зініціювали цей проект. Я також приємно подивований, що художники, які вже мають ім’я теж погодились взяти у ньому участь. У результаті маємо дуже добру виставку", - сказав директор галереї «Гердан» Юрій Бойко.

Виставка «Старі мури» тривала до середини вересня 2013 року. 

DSC 9733  DSC 9738  DSC 9746  DSC 9765  DSC 9779  DSC 9781  DSC 9783  DSC 9786  DSC 9791