logologo

ЗМІ про нас

Детальніше...Інформаційна агенція «Гал-інфо» опублікувала підбірку найцікавіших археологічних знахідок минулого року

Детальніше...Археологічні дослідження 2018 року відкрили науковцям багато важливої інформації. Львівські археологи працювали не лише у Львові, але й на Волині, Тернополі та Вінниччині. Пропонуємо читачам ознайомитись із підсумками цьогорічних археологічних розвідок.

Детальніше...Учора, 12 вересня, на території історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» (с. Підгірці Бродівського району) відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята Дня археолога. Про це повідомив кореспондент Гал-інфо.

Детальніше...Бліц-екскурсія новою виставкою Національного художнього музею України "Археологія автострад" з кураторкою виставки Наталкою Войцещук

Детальніше...Сюжет "Факти тижня" на каналі ICTV про скарби під ногами: європейський досвід та українські реалії

Детальніше...Як відкривати історію, будуючи нове, показує виставка «Археологія автострад»

Детальніше...У Львові у конференц-залі «Гал-інфо» відбулася прес-конференція «Археологічні відкриття 2017 року у Львові». Також археологи влаштували невелику експозицію, яка презентувала знахідки 2017 року.

Детальніше...Сьогодні, 20 грудня, львівські археологи підбили підсумки своєї роботи з 2017 рік

Детальніше...Сьогодні, 14 грудня, в львівському Музеї етнографії та художнього промислу відкрилася виставка «Археологія автострад. Розкопки під час масштабного будівництва доріг біля Кракова». Дана експозиція є результатом археологічних досліджень 1997 – 2010 років під час будування дороги А4 від Кракова до кордону з Україною.