logologo

ЗМІ про нас

Детальніше...У Львові у конференц-залі «Гал-інфо» відбулася прес-конференція «Археологічні відкриття 2017 року у Львові». Також археологи влаштували невелику експозицію, яка презентувала знахідки 2017 року.

Детальніше...Сьогодні, 20 грудня, львівські археологи підбили підсумки своєї роботи з 2017 рік

Детальніше...У Львові вкотре не передбачили проведення археологічного нагляду та досліджень під час реставрації пам’ятки національного значення. Згідно з проектом реставрації та консервації руїн Високого Замку, вкотре забули про археологію. Про це заявив директор Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» ІА НАН України Олег Осаульчук.

Детальніше...Археологи НДЦ «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України досліджують прицерковну територію однієї з найстаріших церков Львова - Святого Миколая, що на вулиці Богдана Хмельницького. Під час досліджень археологи виявили більше 30 поховань, які датуються не пізніше ніж кінець XVIII ст. Поховання розміщені на глибині від півметра до двох з половиною метрів від нинішньої поверхні. Про свої знахідки археологи розповіли Гал-інфо.

Детальніше...У Варшавському археологічному музею у понеділок відкрито виставку “Врятовані скарби підземного Львова” про археологічні знахідки на території міста від VII до початку XX століття.

Таємниці історії. На Вінниччині під час ремонту магістрального газопроводу знайшли чотири стародавні поселення.

Детальніше...«Чорні археологи» – безсмертні? Як подолати проблему нелегальних копачів

Науковці «Рятівної археологічної служби» розкопали у Львові будівлі княжих часів і давні поховання. Археологи розкопали давні поховання на площі Святого Теодора. Науковці підозрювали, що там під землею може бути цвинтар, бо, за архівами, у тому місці колись була одна із найдавніших церков Львова ще з княжих часів.

Виявили оборонні міські мури та житловий будинок XVIII ст.